השמת עובד מיקור חוץ

גיוס והשמת עובדים להייטק לסטארט אפ

גיוס עובדים לחברות, בכל תחום ובכל סדר גודל, הוא עסק למקצוענים בלבד, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בחברות סטארט אפ. מדובר בגיוס לא פשוט שכן לעיתים האינטרסים מנוגדים.
חברות סטארט אפ הן בדרך כלל חברות קטנות, הנמצאות בתהליך שבו הסיכונים והסיכויים הם גבוהים יחסית, ואילו עובדים פעמים רבות מחפשים מקום עבודה שיאתגר אותם מצד אחד ומצד שני גם ייתן להם ביטחון כלכלי ופלטפורמה יציבה.
לפאונדרים בסטארט אפ חשוב להשיג את הטאלנטים הטובים והמוכשרים ביותר בתחום, על מנת להבטיח למוצר את סיכויי הפיתוח וההצלחה הגבוהים ביותר. מכיוון שהזמן ותזרים המזומנים הם הקריטיים ביותר להצלחתו של סטארט אפ, יש לאתר את העובדים המתאימים ביותר בתוך פרק זמן קצר ככל האפשר.

מכיוון שמדובר בחברות קטנות יחסית לכל עובד הנקלט בארגון ישנה משמעות גדולה עוד יותר, הן ברמה המקצועית והן ברמה האישית.
מומלץ "להוריד" את החלק הזה מהכתפיים שלכם ולהעבירו לחברה חיצונית.
מיקור חוץ משאבי אנוש הכרחי על מנת לאפשר לכם להתמקד בליבה המקצועית של העסק מתוך ידיעה שחברה חיצונית ומקצועית מלווה אתכם ומטפלת בכל הקשור בגיוס והשמת עובדים.
חברת מיקור חוץ משאבי אנוש אשר תיטמע אצלכם בחברת הסטארט אפ תדע לייעץ ולכוון בצורה הטובה ביותר למציאת הגדרות התפקיד והמועמדים התואמים ביותר להגדרת התפקיד, קרי להתאמה מקסימלית בין התפקיד לבין העובד וכמובן גם לקליטה מוצלחת של העובד הן ברמה האישית והחברתית בחברה החשובה לא פחות להצלחה המקצועית של המועמד בתהליך השתלבותו בארגון חדש.

כיצד לגייס כוח אדם מקצועי באופן מדויק?

לחברת שירותים מקצועית המתמחה בעולמות הסטארט אפ כמו TOTAL ADMIN  יש את הידע והכלים על מנת לבצע עבורכם השמת עובד מיקור חוץ באופן הנכון והיעיל ביותר.
איתור צרכי הארגון, בניית פרופיל משרות נדרש, ואיתור עובדים מדוייק הם צורך אמיתי לכל חברת סטארט אפ. איש משאבי אנוש שינהל את כל התהליך מ א ועד ת שיוקצה עבורכם לטפל בכל התהליך, בשימכם ועבורכם.
לחברה מקצועית ומנוסה בעולם משאבי האנוש והאופרציה יש את כל הכלים הנדרשים לקדם הליך שכזה עבורכם ובזמן קצר יחסית.

מחפשים חברה מקצועית לשירותי משאבי אנוש, גיוס והשמה, סורסינג וניהול אופרציה ? חברה שמכירה את העולם הדינמי הנדרש לחברות סטארט אפ ?
חברת Total Admin מתמחה בליווי מקצועי לחברות היי טק בכלל וסטארט בפרט ותשמח לעמוד לרשותכם.

נשמח לעמוד לשירותכם

צרו איתנו קשר

או השאירו פרטים בטופס ואנו נחזור אליכם

מאמרים אחרונים

שירותי מזכירות חיצוניים

שירותי מזכירות חיצוניים בעידן המודרני בעידן הטכנולוגי, המודרני והמתפתח שלנו, עידן שבו הכל נעשה בלחיצת כפתור, חשוב מאוד ובעיקר לחבורת חדשות, להיכנס מהר לשוק ולהיתפס

למאמר המלא >

יתרונות של מיקור חוץ

מיקור חוץ – מה זה אומר? מיקור חוץ הוא שיטת ניהול פרויקטים מודרנית, כאשר מטרתה להוציא מהחברה את כל עבודות הניהול והתפעול שאינן קשורות לבסיס

למאמר המלא >
דילוג לתוכן