חברות אאוטסורסינג הייטק

חברות מקצועיות למיקור חוץ בתחום ההיי טק

עולם הסטארט אפ נחשב לעולם מקצועי, מהיר ותחרותי. יזמים רבים רוצים להגיע מהר אל הפסגה, להריץ את הרעיון שלהם ולפתח מוצר איכותי המתאים לפלח שוק מסוים ולמכור אותו לחברת ענק ובכך לעשות אקזיט מצליח.
ישראל נחשבת כמובילה עולמית בעולם של פיתוח טכנולוגיות וחברות הזנק / סטארט אפ. בשל ההיצע הרב להזדמנויות עסקיות ישנו ביקוש למוחות חדים וטלנטים בתחום הפיתוח והתכנות. כל סטארט אפ מנסה למשוך אליו את טובי המוחות מהתעשייה, על מנת להשיג יתרון יחסי על המתחרים בשוק.
מכיוון שעיקר הכסף והזמן מופנים לפיתוח הרעיון העומד בליבו של העסק, מומלץ ביותר לעשות אאוטסורסינג המאפשר חיסכון בזמן, בידע ובכסף, לכל מה שקשור באיתור הטאלנטים הנדרשים לחברות.

שירותי משאבי אנוש מחברה חיצונית ומקצועית מהווים אלטרנטיבה מעולה ושקולה לעובד בתחום משאבי אנוש בתפקיד חלקי או מלא בחברת סטארט אפ.
מובן מאליו שעובד במשרה מלאה הוא יקר ומצריך תנאים רבים להחזקתו, לרבות שכר חודשי ורכב צמוד, משרד הכולל ריהוט וציוד והוצאות נוספות גבוהות. לא כל חברת סטארט אפ יכולה להרשות לעצמה הוצאות שכאלו, בוודאי לא חברות צעירות בתחילת דרכן כדוגמת חברות הסטארט אפ. התאמה וניהול המשאב האנושי תוך כדי דאגה לרווחתו היא חשובה ביותר להצלחת כל עסק ובוודאי כאשר מדובר בעסק צעיר ממומן כדוגמת חברת הזנק.

מדוע כדאי ומשתלם להיעזר בחברות אאוטסורסינג?

חברות אאוטסורסינג הייטק מבינות את צרכי הלקוחות ומעניקות שירותי תפעול אדמיניסטרטיבי ושירותי משאבי אנוש במשרדי הלקוח ומרחוק ובהתאם לצורך.
שירותים אלו מותאמים היטב לצרכי הארגון ומאפשרים ליזמים להשקיע את מרצם במטרות החשובות לקידום טכנולוגית הסטארט אפ.

חברת TOTAL ADMIN הוקמה כבר בשנת 2008  ומלווה מאז מאות חברות סטארט אפ בהצלחה רבה בכל הקשור לתפעול האופרציה של החברות בתחומי האדמיניסטרציה ומשאבי האנוש.
כיום החברה מעסיקה צוות מנוסה ומקצועי המסוגל להציע לכל לקוח ולקוח סל שירותים בהתאמה אישית, לפי תקציב מוגדר וידוע מראש, לפי צרכים אישיים ולפי צרכי הארגון כמובן.

שליטה בידע הקיים בתחום משאבי אנוש וניהול האופרציה בחברת סטארט אפ אינו פשוט ומצריך מיומנות רבה.
לחברת TOTAL ADMIN יש את הצוות הנדרש לביצוע המשימות ואת כל הכלים הנדרשים בתחומי משאבי האנוש והאופרציה הנדרשים בחברות מסוג זה, ובינהם תהליכי הערכת והנעת עובדים, משובים, בניית תרבות ארגונית, הדרכות ועוד שירותים שונים רבים נוספים.

אם אתם נדרשים למיקור חוץ בתחום ההיי טק? בעולם משאבי האנוש והאופרציה ?
מחפשים שירות איכותי, מקצועי ונקודתי? חברת TOTAL ADMIN היא הכתובת שלכם.

נשמח לעמוד לשירותכם

צרו איתנו קשר

או השאירו פרטים בטופס ואנו נחזור אליכם

מאמרים אחרונים

שירותי מזכירות חיצוניים

שירותי מזכירות חיצוניים בעידן המודרני בעידן הטכנולוגי, המודרני והמתפתח שלנו, עידן שבו הכל נעשה בלחיצת כפתור, חשוב מאוד ובעיקר לחבורת חדשות, להיכנס מהר לשוק ולהיתפס

למאמר המלא >

יתרונות של מיקור חוץ

מיקור חוץ – מה זה אומר? מיקור חוץ הוא שיטת ניהול פרויקטים מודרנית, כאשר מטרתה להוציא מהחברה את כל עבודות הניהול והתפעול שאינן קשורות לבסיס

למאמר המלא >
דילוג לתוכן