הקמת סטארט אפ – הדרך להגשים את החלום

בעלי סטרטאפים רבים מתחילים בחלום, אותו הם מסוגלים ורוצים להגשים. אולם, מיד כשמתחילה העבודה והבירוקרטיה הרבה הקשורה בפתיחת עסק וניהולו בשוטף, מוצאים את עצמם רבים נתקלים בקשיים שונים.
האופרציה של המשרד, הספקים, העובדים, כל מה שהוא לא פיתוח למעשה, מצריכים זמן, משאבים, כוח אדם מיומן ובעל ידע מקצועי ועוד. חלק מעבודות המשרד כוללות עבודת ניירת רבה, נהלים, טפסים ודרכי תפעול שונים הדורשים הבנה והתמחות בעבודות מול מוסדות החוק, בנקים, חברות ביטוח ועוד.

 

לשמחתם של חברות קטנות וחברות חדשות ישנן היום חברות למיקור חוץ המתמחות בנושא מסוים או במספר נושאים הנדרשים לניהול חברות קטנות. במיקור חוץ הכוונה לתת לחברה חיצונית המתמחה בתחומי הניהול, האדמיניסטרציה ומשאבי אנוש לתפעל עבורכם את כל תחומי הידע הללו. חברת ניהול שאלו תחומי ההתמחות וההתמקצעות הבלעדיים שלה. חברות מיקור חוץ הם הפתרון הנכון והמקצועי, כדי שתגדלו נכון ובדרך להצלחה.

כיצד להתחיל סטארט אפ ברגל ימין?

לחברת אאוטסורסינג מקצועית כמו TOTAL ADMIN יש את כל הידע, כוח האדם והכלים על מנת להקים עבורכם תשתיות נדרשות מול העובדים / הספקים / גורמי החוק, הבנקים, חברות הביטוח ,הסכמי העסקה ורכש שונים ועוד.
לחברת מיקור חוץ כמו TOTAL ADMIN יש את הידע הרב שנצבר מול מאות חברות סטארט אפ בגדלים שונים ולאורך 12 שנים של פעילות בתחום האופרציה התפעולית הנדרשת לחברות סטארט אפ.  עם הניסיון  לאורך 12 שנות פעילות וליווי של מאות חברות סטארט אפ – הידע שלהם שווה זהב. החברה מכירה היטב את החוקים ואת הדרישות ויכולה לקצר לכם תהליכים. לחברה ישנם קשרים עם מוסדות וספקים רבים המוזילים עליות עבור מטריית הלקוחות של TOTAL ADMIN.

אזור גוש דן בכלל ותל אביב בפרט נחשבים למובילי תחום ההי טק בישראל. תל אביב העיר ללא הפסקה, שואבת אליה צעירים מוכשרים מכל רחבי הארץ. צעירים אשר רוצים לפרוץ קדימה, לנפץ את תקרת הזכוכית, להתפתח וללמוד באחד המקומות הנחשבים בעולם בתחום היי טק.
מרבית חברות הסטארט אפ מתחילות את צעדיהן הראשונים בתא. חברות צעירות רבות פונות לחברת אאוטסורסינג תל אביב על מנת לקבל סיוע ותמיכה בתחומים ובנושאים שונים. יזמים ובעלי חברות רבים מעדיפים לקבל סיוע ותמיכה מקצועיים בהקמת האופרציה ועל מנת שיוכלו למקד את מרצם בפיתוח הרעיון או המוצר המרכזי שסביבו הוקם הסטארט אפ.

מחפשים חברה מקצועית למיקור חוץ במרכז הארץ?
זקוקים לשירותי ניהול משרד מתקדמים שיקלו עליכם בהתנהלות השוטפת ויקימו עבורכם את כל התשתית האופרטיבית הנדרשת?
חברת TOTAL ADMIN היא הכתובת שלכם.
חברתנו מתמחה בליווי והקמת תשתיות אדמיניסטרציה וHR בחברות היי טק בכלל וסטארט בפרט.

נשמח לעמוד לשירותכם

צרו איתנו קשר

או השאירו פרטים בטופס ואנו נחזור אליכם

מאמרים אחרונים

שירותי מזכירות חיצוניים

שירותי מזכירות חיצוניים בעידן המודרני בעידן הטכנולוגי, המודרני והמתפתח שלנו, עידן שבו הכל נעשה בלחיצת כפתור, חשוב מאוד ובעיקר לחבורת חדשות, להיכנס מהר לשוק ולהיתפס

למאמר המלא >

יתרונות של מיקור חוץ

מיקור חוץ – מה זה אומר? מיקור חוץ הוא שיטת ניהול פרויקטים מודרנית, כאשר מטרתה להוציא מהחברה את כל עבודות הניהול והתפעול שאינן קשורות לבסיס

למאמר המלא >
דילוג לתוכן